Kuruluş

EPDK.nın 28.08.2003 tarihinde Çorlu ve Marmaracık şehirleri için çıktığı doğalgaz dağıtım işini, Arsan Arıtma ve İnşaat San. A.Ş. en düşük birim hizmet ve amortisman teklifini vererek dağıtım lisansını almıştır.


Çorlu Doğalgaz Dağıtım Projesi, EPDK'nın öngörülerine göre 30 yıllık gelecekte öngörülen gelişimi ve genişlemeyi kapsayacak şekilde hazırlanmıştır. EPDK Şartnamesine göre ilk 18 ayda şehrin herhangi bir bölgesine, 5 sene içinde de bütün mücavir alan sınırları içinde doğalgaz dağıtımı tamamlanacaktır.


Çorlu Doğalgaz Dağıtım Projesinin tamamlanabilmesi için 50 km çelik, 550 km PE hat öngörülmüştür. Projenin hedefi 130 bin bireysel abone, 550 sanayi abonesidir.


Duyuru

Çordaş Çorlu Doğalgaz Dağıtım A.Ş. 2015 olağan Genel Kurul toplantısına davet duyurusunu buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


ÇORDAŞ Çorlu Doğalgaz Dağıtım Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanlığı 'ndan Genel Kurulul Toplantı tutanağı için tıklayınız.


Çordaş Çorlu Doğalgaz Dağıtım A.Ş. 2017 olağan Genel Kurul toplantısına davet duyurusunu buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

TOP