Ana Sayfa | İletişim
İSTEYEN HERKES SERBEST TÜKETİCİ OLABİLECEK

EPDK, 1 Ocak’tan itibaren evsel tüketim hariç serbest tüketici limitini sıfırladı.Kurum, konut tüketicileri için ise serbest tüketici olma sınırını 300 bin metreküp olarak belirledi. Bu hükümler, ihaleyle lisans alan şehir içi doğal gaz dağıtım şirketlerinin bölgelerinde de lisans tarihinden itibaren 5. yıl sonunda geçerli olacak.


Tüketim miktarına bakılmaksızın, elektrik ve ısı enerjisi üreten kojenerasyon tesisi sahibi kişiler ve kullanıcı birlikleri de serbest tüketici olmaya devam edecek.


Böylece 1 Ocak’tan itiba

Devam
 
Çorlu'da Doğal Gaz

Çorlu'da doğal gaz dağıtım hizmeti veren ÇORDAŞ 2005 yılında doğal gaz ile tanışan Çordaşlıların bu hizmetten daha cazip ödeme koşullarıyla faydalanabilmesi için çalışmalarına hızla devam ediyor.

ÇORDAŞ kesintisiz ve güvenli gaz arzını gerçekleştirirken, tüm hizmetlerinde kaliteyi hedeflemektedir. Bu çerçevede lisans sınırlarımız dahilinde tüm müşterilerimize çevreye saygılı ve insan odaklı hizmeti kendine misyon edinmiş ÇORDAŞ doğalgazı sizlerle buluşturmaktan mutluluk duyar.

Daha mavi bir gökyüzü daha temiz ve sağlıklı bir yaşam için doğalgaz, kısaca ÇORDAŞ.

Devam
 
ÇORDAŞ Yeni Adresinde Hizmet Vermeye Devam Ediyor.

ÇORDAŞ Genel Müdürü Rıza TEMİZKAN, “Yeni taşındığımız hizmet binamızda Çorlululara en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğimizi müjdelemek istiyorum. Hizmetlerimizi gerçekleştirdiğimiz mevcut binanın artan ihtiyaçlarımıza cevap verecek konumda olmaması ve gelen vatandaşlarımızı daha rahat nasıl ettirebiliriz düşüncesi bizi bu değişikliği yapmaya yöneltti. Eski hizzmet binamız 360 metrekare iken, Muhittin Mahallesi Bağlar İçi 3. Sokak No:12 adresinde yer alan yeni hizmet binamız 860 metrekare ve oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir.” dedi.


TEMIZKAN, doğalgazın en ekonomik yakı

Devam
 
Merkez Bankası Döviz Bilgileri
DövizAlışSatış
USD2.98792.9933
EUR3.34983.3558
Ödeme Alan Bankalar
BankaOtomatikGişe
HSBC
Türk Ekonomi Bankası
Yapi Kredi-
Denizbank
İş Bankası-
TC Ziraat Bankası-
Kuveyt Türk
Albaraka Türk
Akbank
Bank Asya
Halk Bankası
ING Bank.
Şeker Bank
Türkiye Finans
Garanti Bankası-
 
ABONE FATURA SORGU

ÖNERİ TALEP FORMU